میزان – سرعت اختصاصی خارجی لیگ قهرمانان اروپا

میزان – سرعت: اختصاصی خارجی لیگ قهرمانان اروپا khareji lig ghahreman oropa ekhtesasi

گت بلاگز اخبار حوادث پسرم شرور بود و می خواستم او را با چنگال بکشم ، حبس، تبعید و دیه مجازات مردی که پسرش را کشت

دو سال قبل مأموران پلیس با تماس تلفنی دختر جوانی متوجه شدند مردی با پسر نوجوانش درگیر شده است و قصد به‌قتل‌رساندن او را دارد.

حبس، تبعید و دیه مجازات مردی که پسرش را کشت/ پسرم شرور بود و می خواستم او را با چنگال بکشم

عبارات مهم : فرزند

دو سال قبل مأموران پلیس با تماس تلفنی دختر جوانی متوجه شدند مردی با پسر نوجوانش درگیر شده است و قصد به قتل رساندن او را دارد.

شرق نوشت: هنگامی که پلیس در محل حاضر شد، متهم پسرش را کشته بود و همچنان در محل بود. با انتقال جسد به پزشکی قانونی و بازداشت متهم، بازپرس از دختر نوجوان خواست تا در مورد آنچه دیده است توضیح دهد.

او گفت: چهار سال قبل پدر و مادرم با هم درگیر شدند و پدرم مادرم را به قتل رساند. در آن وقت ما خیلی کوچک بودیم و تنها هم شده است بودیم، پدربزرگ و مادربزرگمان که قیم ما بودند، نسبت به پدرم رضایت دادند. او از زندان آزاد شد، ولی بعد از آزادی به شیشه معتاد شد. شب اتفاق درحالی که خواب بودم، صدایی شنیدم و بیدار شدم. فکر کردم خواب بدی دیده ام. به آشپزخانه رفتم، آب خوردم و برگشتم. یک دفعه دیدم پدرم سر برادرم را زیر مبل کرده و او را کتک می زند، چنگالی هم به سمت گلویش گرفته و می خواهد او را بکشد، تلاش کردم پدرم را از برادرم جدا کنم، ولی نتوانستم. به بیرون رفتم و از مردم کمک خواستم. کسی نیامد. همه ترسیده بودند، حتی به عمه و عمویم هم تلفن کردم، آنها باور نکردند و گفتند خواب زده شده است ای. با پلیس تماس گرفتم، تا مأموران برسند، پدرم برادرم را کشته بود.

پسرم شرور بود و می خواستم او را با چنگال بکشم ، حبس، تبعید و دیه مجازات مردی که پسرش را کشت

در تحقیقات بعدی متهم به قتل پسرش اعتراف کرد و مدعی شد پسرش قصد انتقام گیری داشته و به همین علت هم او را کشته هست. بعد از صدور کیفرخواست و ارسال پرونده به دادگاه کیفری استان تهران، متهم به قتل در جایگاه قرار گرفت. با توجه به اینکه او پدر مقتول بود و اولیای دم نمی توانستند درخواست قصاص کنند، بنابراین درخواست مجازات قانونی کردند. هنگامی که نوبت به متهم رسید، گفت: من چهار سال قبل از این اتفاق همسرم را در پی یک درگیری به قتل رساندم. فرزند هایم خیلی کوچک بودند و اولیای دم رضایت دادند تا من بیرون بیایم و فرزند هایم را بزرگ کنم پسرم که ١٤ساله شده است بود، خیلی شرور بود و مرتب مادرم را اذیت می کرد.

مادرم هم زمین گیر بود و نمی توانست از خودش دفاع کند همسایه ها و خواهر و برادرم می گفتند این فرزند آخر کار دست تو می دهد و می خواهد انتقام مادرش را از مادر تو بگیرد، به همین خاطر هم من خیلی ناراحت بودم. شب اتفاق هنگامی که پسرم خواب بود، بالای سرش رفتم و او را خفه کردم.

دو سال قبل مأموران پلیس با تماس تلفنی دختر جوانی متوجه شدند مردی با پسر نوجوانش درگیر شده است و قصد به‌قتل‌رساندن او را دارد.

متهم راجع به اینکه آیا وقت قتل چنگال به دست داشته هست، گفت: می خواستم مردم را بترسانم و کسی جلو نیاید، قصدم این نبود که پسرم را با چنگال بکشم. من فرزند هایم را خیلی دوست داشتم و از اتفاقی که افتاده هست، خیلی ناراحت و پشیمان هستم و درخواست بخشش دارم.

بعد از آخر جلسه رسیدگی، هیئت قضات جهت صدور رأی دادگاه وارد شور شدند و متهم را به ١٠ سال حبس، دو سال تبعید و پرداخت دیه مرد مسلمان به اولیای دم محکوم کردند.

پسرم شرور بود و می خواستم او را با چنگال بکشم ، حبس، تبعید و دیه مجازات مردی که پسرش را کشت

واژه های کلیدی: فرزند | چنگال | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz